Rotko mākslas centrs

 • JAUNS GADS NĀK AR JAUNĀM IZSTĀDĒM

  Apraksts: Un atkal klāt jauns gads, jaunas izstādes no Slovākijas, Vācijas, Brazīlijas, Polijas, Dānijas, Turcijas un Latvijas, jaunas tikšanās ar māksliniekiem, kuratoriem, jauni pārsteigumi un piedzīvojumi starptautiskajās rezidencēs, mākslas darbnīcās un meistardarbnīcās. Uz tikšanos 2015.gadā!

  Sekundes: 30

  Attēls: ~/Media/Default/images/lekajosa.jpg

Jaunumi

 • Sestdien, 28.februārī plkst.17.00 Marka Rotko mākslas centrā K O N C E R T S

  Sestdien, 28.februārī plkst.17.00 Marka Rotko mākslas centrā K O N C E R T S

  Ērģeļu skaņas Marka Rotko mākslas centrā. Koncertā piedalīsies Aglonas bazilikas jauktais koris ASSUMPTA-darbojas piekto gadu, ieguvis Zelta diplomu Garīgās mūzikas konkursā Kauņā (diriģente Ieva Lazdāne, kormeistares Inga Dzalba, Gunta Putāne), solisti - Jacinta Ciganoviča (ērģeles), Justīne Savitska (balss), Andris Bižāns(balss), Natālija Saveļjeva(flauta),Andrejs Ivanovs (saksofons). Skaņdarbi ērģelēm skanēs uz Aglonas bazilikas Kora skolas digitālajām ērģelēm. Programmā – dažādu laikmetu skaņdarbi – MŪZIKA CAURI GADSIMTIEM.

 • Rotko mākslas centrs aicina interesentus uz meistardarbnīcu „Sapņu ķērāju veidošana”

  Rotko mākslas centrs aicina interesentus uz meistardarbnīcu „Sapņu ķērāju veidošana”

  Meistardarbnīca bērniem (sākot no 10 gadiem), jauniešiem un pieaugšajiem notiks 2015. gada 14. un 15. martā no 12:00 līdz 17:00. Dalībai darbnīcā vēlams nodrošināt sev papildus materiālus pēc saviem ieskatiem – koka, plastmasas uc. pērlites, krāsainas putnu spalvas. Dalība meistardarbnīcā maksā 7,00 EUR. Darbnīcai var pieteikties uz 14. vai 15. martu līdz 6. martam pa tālruni 26190274 un elektroniski, norādot vārdu un uzvārdu: baiba.priedite@daugavpils.lv Vietu skaits meistarklasēs ir ierobežots.

 • Rotko vilciens aizved Daugavpili līdz „Rīga 2014” virsotnēm!

  Rotko vilciens aizved Daugavpili līdz „Rīga 2014” virsotnēm!

  Ar zīmīgu procentuālu iznākumu - 20.14 - noslēdzies balsojums par labāko Rīga 2014 projektu – „No Rīgas uz Daugavpili Rotko vilcienā”! Atgādināsim, ka 2014. gada septembrī Latvijā par godu Marka Rotko 111. dzimšanas dienai ieradās izcili mākslas speciālisti, lai konferencē diskutētu par mākslinieka devumu pasaules mākslā. Notika Lielbritānijas mākslinieka un mūziķa Džeims Klārka (James Clarke) koncerts, kā arī citi pasākumi Rīgā un Daugavpilī. 24. septembrī, dalībnieki vilcienā devās uz Daugavpili, lai apmeklētu Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un svinētu Rotko dzimšanas dienu! Rotko centrs saka paldies Rīga 2014 par iespēju piedalīties! Paldies visiem, kuri balsoja par projektu "No Rīgas uz Daugavpili Rotko vilcienā"!

Jaunākas galerijas

 • Pēterim Martinsonam veltīts pasākumu cikls Daugavpilī
 • Gleznošanas darbnīca 24. - 25. janvārī 2015.
 • Starptautiskā mākslas rezidence "Marks Rothko 2014"
 • Riho Tomras un Aleksandras Slahovas izstāžu atklāšana

Notikumi

Piesakies jaunumiem

Uzzini pirmais par Rotko mākslas centra aktualitātēm, jaunumiem, notikumiem!

 • Mūsuprāt, māksla tā ir dēka, kas aizvilina nezināmā pasaulē, kuru izzināt var tikai tas, kas gatavs riskēt.

  No Marka Rotko un Ādolfa Gotlība vēstules New Yourk Times, 1943. gada 13. jūnijā

Afiša

 • TelevizijaLV

  No 2015. gada 13. februāra līdz 2015. gada 1. martam DMRMC sektorā D apskatāma izstāde „TELEVĪZIJA. MĒS ESAM SAVĒJIE".

 • FolioLV

  No 2015. gada 17. janvāra līdz 2015. gada 12. aprīlim DMRMC sektorā C apskatāma Jurija Dojča izstāde „BEIDZAMAIS FOLIO".

Atbalstītāji