Rotko mākslas centrs

 • 2016

  Apraksts: Piecas grandiozas izstāžu sezonas, Pēterim Martinsonam – 85, Rotko centra 3. dzimšanas diena un jauni Rotko oriģināli, Mākslas nakts 2016, 1. Starptautiskā laikmetīgās keramikas biennāle, Solomonam Geršovam – 110... un vēl daudz pārsteidzošu mākslas projektu Jūs gaida 2016. gadā!

  Sekundes: 20

  Attēls: ~/Media/Default/images/Baneris.jpg

 • JAUNĀ IZSTĀŽU SEZONA

  Apraksts: Ar daudzveidīgos mākslas medijos radītiem darbiem tiek atklāta FEBRUĀRA, MARTA, APRĪĻA izstāžu sezona. Plaši pārstāvēti Latvijas mākslinieki UPB kolekcijas izstādē CETURKSNIS, līdztekus apskatāma Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?

  Sekundes: 15

  Attēls: ~/Media/Default/images/februara.jpg

Jaunumi

 • Aicinām keramiķus no visas pasaules pieteikties Latvijas Starptautiskās keramikas biennāles konkursa izstādei „MARTINSONA BALVA”!

  Aicinām keramiķus no visas pasaules pieteikties Latvijas Starptautiskās keramikas biennāles konkursa izstādei „MARTINSONA BALVA”!

  Izskanot latviešu keramikas vecmeistara Pētera Martinsona (1931-2013) 85. dzimšanas dienas piemiņas pasākumiem, par godu izcilajam māksliniekam Daugavpils Marka Rotko centrs izsludina Latvijas Starptautisko keramikas biennāli, kas notiks š.g. 15.–22. jūlijā. Starptautiskā keramikas biennāle Latvijā notiek pirmo reizi. Tās ietvaros Daugavpilī, kā arī citās Latvijas pilsētās tiks atklātas vairākas laikmetīgās keramikas izstādes, rīkota konference un citi pasākumi.

 • Saksofonu kvarteta n[ex]t move koncerts Marka Rotko mākslas centrā

  Saksofonu kvarteta n[ex]t move koncerts Marka Rotko mākslas centrā

  Dāmu saksofonu kvartets n[ex]t move – četras profesionālas, šarmantas un atraktīvas mūziķes ar jaunu koncertprogrammu dodas Vislatvijas koncerttūrē. Tās ietvaros 2016. gada 26. februārī plkst. 17:00 n[ex]t move ar koncertu viesosies Daugavpils Marka Rotko centrā. Koncertprogramma izveidota ļoti daudzveidīga, par pamatu ņemot kino mūziku. Dāmas caur mūziku veido stāstus, sākot no Šerloka Holmsa un Erkila Puaro līdz pat Džekijam Čanam un Simpsoniem. Šī ir gan pārdomu, gan sirsnības un joku pilna programma, kas tapusi, sadarbojoties ar horeogrāfu Jāni Purviņu un režisoru Vari Klausītāju. Aranžējumus veidojusi kvarteta vadītāja Inga Meijere.

 • Rotko mākslas centrs aicina māksliniekus, mākslas studentus uz meistardarbnīcu „Grafikas klase - ksilogrāfija”

  Rotko mākslas centrs aicina māksliniekus, mākslas studentus uz meistardarbnīcu „Grafikas klase - ksilogrāfija”

  Meistardarbnīca grafikā notiks 2016. gada 30. un 31. janvārī no 12:00 līdz 16:00. Tiks apgūta grafikas tehnika ksilogrāfija un tās dažādi tehniskie paņēmieni. Kā arī katram dalībniekam iegūts unikāls viena eksemplāra grafikas darba novilkums ksilogrāfijas tehnikā. Dalībai darbnīcā, jānodrošina sev ne mazāks kā A3 formāta akvareļpapīra albums. Dalība meistarklasē maksā 7,00 EUR. Darbnīcai var pieteikties līdz 29.janvārim pa tālruni 654 30279 vai elektroniski, norādot vārdu un uzvārdu: zanna.jemeljanova@daugavpils.lv. Vietu skaits meistardarbnīcā ir ierobežots.

Jaunākas galerijas

 • Ziemassvētku darbnīcas "Rūķu skola"
 • Atklātņu izgatavošana (oktobris-decembris)
 • Viela un forma. Patoss un rezignācija Džemma Skulme
 • Jaunās izstāžu sezonas atklāšana 17.11.2015

Notikumi

Piesakies jaunumiem

Uzzini pirmais par Rotko mākslas centra aktualitātēm, jaunumiem, notikumiem!

 • Mūsuprāt, māksla tā ir dēka, kas aizvilina nezināmā pasaulē, kuru izzināt var tikai tas, kas gatavs riskēt.

  No Marka Rotko un Ādolfa Gotlība vēstules New York Times, 1943. gada 13. jūnijā

Afiša

 • TRASE LV

  No 2016. gada 26. februāra līdz 10. aprīlim DMRMC sektorā (D), skatāma 20. gadsimta sešdesmito gadu grafiskās valodas izstāde UZ LIELĀS DZĪVES TRASES.

 • CeturksnisLV

  No 2016. gada 5. februāra līdz 10. aprīlim DMRMC sektorā (B), skatāma UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS.

 • MurovskisLV

  No 2016. gada 5. februāra līdz 10. aprīlim DMRMC sektorā (C), skatāma Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA.

 • KlerkopoleLV

  No 2016. gada 5. februāra līdz 10. aprīlim DMRMC sektorā (C), skatāma Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?.

 • Skulpturas

  No 2015. gada 14. oktobra līdz 2016. gada 8. aprīlim DMRMC 2. stāvā, skatāma Matiasa Jansona izstāde SKULPTŪRAS.

Atbalstītāji