Ilonas Bageles koncerts

*ieeja ar ielūgumiem UZ KONCERTU VISAS VIETAS JAU REZERVĒTAS!


ILONA BAGELE ir Latvijas Nacionālās operas soliste un viena no pieprasītākajām koncertmāksliniecēm Latvijā ar vērienīgu pieredzi akadēmiskajā, džeza un populārajā mūzikā. 1999. gadā absolvējusi J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Vokālo nodaļu prof. Regīnas Frinbergas klasē un 2003. gadā ieguvusi maģistra grādu prof. Arvīda Imanta Lustes vadībā.

Ilona Bagele ir Daugavpils Universitātes asociētā profesore, kā arī Daugavpils teātra muzikālo izrāžu vokālā konsultante.

2003. gadā dziedātāja pievienojusies Latvijas Nacionālās operas solistu ansamblim.

Māksliniece dziedājusi neskaitāmos koncertos Latvijā, kā arī sniegusi solo koncertus. Ar Latvijas Nacionālajā operā tapušo koncertizrādi Cantando y amando, kurā viņa kā soliste dziedāja Astora Pjacollas tango, saņēmusi Lielo mūzikas balvu 2012 kategorijā Gada uzvedums.

2018. gadā Ilona Bagele saņēmusi Latvijas Nacionālās operas fonda Gada balvu operai kategorijā Labākā operas soliste.

Uzstājusies Rīgas operas festivālā, Cēsu mūzikas festivālā, I. Galantes starptautiskajā festivālā Summertime, festivālā Rīga 2014 kultūras galvaspilsēta, festivālos Polijā, Baltkrievijā, Somijā, Igaunijā un citviet.


**informācija no Latvijas Nacionālās operas un baleta mājas lapas: www.opera.lv


PASĀKUMS NOTIEK ROTKO CENTRAM 10 SVĒTKU PROGRAMMAS IETVAROS 


Sadarbības partneri un atbalstītāji: Itālijas vēstniecība Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā, Polijas vēstniecība Latvijā, Franču institūts, Daugavpils valstspilsētas dome, Dailes teātris, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs, Saules skola, Axon Cable, Caparol, NEMO, Mea Via foundation, Ulma, Valmiermuižas alus darītava, Panevēžas mākslas galerija, Park Hotel LATGOLA. Informatīvi atbalsta TVNET.