balva

No 2015. gada 4. februāra līdz 30. martam Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „ Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs” organizē konkursu „Rotko balva”.

Konkurss „Rotko balva”

 NOLIKUMS

Konkursa dalībnieki: Latvijas pirmsskolas izglītības, vispārizglītojošo un profesionālās izglītības iestāžu skolotāji (var piedalīties arī grupās).

Konkursa mērķis: Sniegt iespēju skolotājiem radoši izpausties, radot jaunu materiālu mācību stundām.

 Konkursa uzdevums: Sagatavot un iesūtīt multfilmu stop emotion vai animācijas formātā, kuras tematika ir saistīta ar vizuālo mākslu. Multfilmas ilgums līdz 3 min.

Konkursa darbu vērtēšana: Konkursa darbus izvērtēs pēc satura un radošuma.

Konkursa balvu fonds: Visi konkursa dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību konkursā un piemiņas balvas.

Sagatavotu darbu – multfilmu ielādēt failiem.lv un tā linku kopā ar aizpildītu konkursa pieteikuma anketu sūtīt uz e-pastu: baiba.priedite@daugavpils.lv ar norādi „Rotko balva” līdz 2015. gada 30. martam ieskaitot vai sūtīt pa pastu: Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila 3, Daugavpils, LV 5401 (pasta zīmogs – 30. marts) vai atnest personīgi līdz 2015. gada 30. martam, plkst. 16.00.

Konkursa organizētāji, saglabājot konkursa dalībnieku autortiesības, bez atlīdzības patur tiesības izmantot konkursa darbus centra vajadzībām.

Konkursa rezultāti būs pieejami pēc 2015. gada 15. aprīļa Daugavpils Marka Rotko mākslas centra tīmekļa vietnē: www.rotkocentrs.lv