Daugavpils Marka Rotko mākslas centra bibliotēkā ir apkopots plašs un daudzveidīgs literatūras klāsts par mākslu, tostarp keramiku, grafiku un fotogrāfiju, mākslas vēsturi, dizainu, arhitektūru latviešu, angļu, krievu un vācu valodās. Ievērojama publikāciju daļa ir veltīta mākslinieka Marka Rotko biogrāfijai un daiļradei.

Bibliotēkā ir iespēja aplūkot mākslas katalogus un informatīvos izdevumus, iegūstot informāciju par māksliniekiem – ikgadējo Starptautisko simpoziju dalībniekiem un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra darbību kopumā.

Bibliotēkas krājums sastāda gandrīz 1,5 tūkstoti vienību. Tas ir komplektēts balstoties uz projektu ietvaros iegādāto literatūru („Latvia-Lithuania Cross Border Cooperation programme, 2007-2013”) un tiek regulāri papildināts ar privātpersonu un iestāžu dāvinājumiem. Mūs atbalsta grāmatnīcu tīkli “Globuss”, “Jānis Roze”, izdevniecības “Neputns”, “Taschen” un “Thames&Hudson”.

Darba laiks:

  • Pirmdiena – Piektdiena: 9:00-12:00; 13:00-17:00
  • Sestdiena, Svētdiena: slēgts

  Izmantošanas nosacījumi

Bibliotēkas materiāli pieejami DMRMC apmeklētājiem un rezidentiem vai iepriekš piesakoties, izmantojot elektronisko PIETEIKUMA ANKETU. Krājumā esošos materiālus var izmantot tikai bibliotēkas lasītavā. Pilns grāmatu saraksts skatāms tiešsaistes katalogā. catlv

Pieteikuma anketa
Sending